Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | YEZT552 |
| Special Features | memory |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | Rectangle |
| Feature | memory |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | Chemical fiber |
| Material | Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Range | 1-3Y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Product name | Cotton Children's Pillow |
| Color | 7 Colors |
| Pillow size | about 30x50cm/40x60cm |
| Function | Neck protector, anti-mite, antibacterial |
| Features | Skin-friendly |
| Advantage | Soft and Breathable |
| Characteristic | Not easy to deform |
| Packing | 1 Piece |
Instock
There are no reviews yet.