Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.379 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Animal |
| Material | COTTON |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Size | 76x76cm |
| package | 4pcs/pack |
Instock
There are no reviews yet.