Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.305 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Polar Fleece |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Age Range | 1-3Y |
| Age Group | BABIES |
| CN | Henan |
| Season | Winter |
| Origin | Mainland China |
| for newborn baby | bed for newborn baby |
| bed | items for newborn baby |
| blanket for newborns | bed for newborns |
| baby bedding | newborn |
| baby blanket | for the newborn |
| baby accessories | Baby Newborn Items |
| baby swaddle | swaddle |
| Size | 100*75cm |
Instock
There are no reviews yet.