Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.211 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Fall Pillow Backpack |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | Polyester / Cotton, Crystal velvet +PP cotton |
| Age Range | 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| dropshipping | Support |
| Support | wholesale |
| feature | Baby Head Protector, Safety Pad Cushion |
| feature 1 | Cartoon Anti Fall Back Pillow Headrest, Newborn Infant Toddler Baby Protection Backpack |
Instock
There are no reviews yet.