Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 626 |
| Pattern Type | |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Grade A |
| Filling | cotton |
| Material | Cotton / Polyester |
| Brand Name | PINK SWAN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.