Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | SB325 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fabric Type | Herringbone |
| Material | COTTON |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-1Y |
| Season | Summer |
| Department Name | baby |
| Item type | baby sleeping bag |
| Feature | 100%cotton |
| Function | baby sleepwear |
| Color | car bear, space, stars, gray bear, cute bear |
| Size | 65cm/75cm |
| Suit for | boys, girls |
Instock
There are no reviews yet.