Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | baby blankets newborn |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Season | Summer |
| Type 1 | Swaddle Baby |
| Type 2 | Swaddle Baby 120 |
| Type 3 | Baby Blankets Newborn |
| Type 4 | Blankets Newborn Cotton |
| Type 5 | Cotton Gauze Blanket |
| Color | Solid color |
| Size | 120*120 |
| Type 6 | Newborn Organic Cotton Bamboo Baby Blanket Muslin |
| Type 7 | Baby Blanket |
| Type 8 | Baby Blanket Muslin |
| Type 9 | Bamboo Baby Blanket |
| Type 10 | newborn blanket |
| 12 | blanket baby |
Instock
There are no reviews yet.