Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | N0798 |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Animal |
| Shape | U-Shape |
| Feature | Massage |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | quality |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| filler | Polyester brazing alloy |
| function | Learn to lie down and exercise baby pillows |
| style | cartoon |
Instock
There are no reviews yet.