Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Cotton / Polyester |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Range | 4-6Y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Size | 30*50cm |
| Model | Nap Pillow |
| Feature | Removable Washable |
| Unit | Separate |
| Main ingredients of filling | Polyester |
| Type | Baby Sleeping Pillow |
Instock
There are no reviews yet.