Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 13 cm |
| Barcode | No |
| Warning | 3+ |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | Electronic Game/Tetris Game |
| Model Number | -56- |
| Material | Plastic |
| Animals | Dinosaurs |
| Features | Battery Operated, Flashing, Sounding, interactive |
| Battery | x3aa1.5V battery(NOT INCLUDED) |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
| Brand Name | TONERJU |
Instock
There are no reviews yet.