Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | KB013 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber, 2layers high density muslin cotton |
| Brand Name | kangobaby |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS, All Season |
| Origin | Mainland China |
| Usage | Outdoor and indoor |
| Style | Fashion |
| Feature | Soft breathable, eco-friendly |
| Custom service | Available |
Instock
There are no reviews yet.