Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.201 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 11 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Backpack Head Protection Pillow |
| Filling | Water |
| Age Range | 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| dropshipping | Support |
| Support | wholesale |
| material | PP cotton |
| features | Baby Head Protector |
| features 2 | Backpack Pillow For Kids 1-3 Y |
| features 3 | Toddler Children Soft PP Cotton Protective Cushion |
| features 1 | Cartoon Security Pillows |
Instock
There are no reviews yet.