Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | DYJ190520 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber, Organic Cotton Or Bamboo Cotton |
| Brand Name | Giol Me Num |
| Age Range | 0-1Y |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Classification | Swaddle Bath Towel Blanket |
| Size | 60X60cm |
| Color | As Photos |
Instock
There are no reviews yet.