Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Striped |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Range | 0-6m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| pattern | Stripes, plaid, solid color |
| Age-appropriate | Newborns (0-1 years old, 80cm and below) |
| Product category | Scarf |
| Fabric | pure cotton |
| specifications | 184*14cm |
| Fit the season | Summer, spring, winter, autumn |
Instock
There are no reviews yet.