Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.