Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | button battery |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Material | Plastic |
| Animals | Insects |
| Features | Battery Operated, REMOTE CONTROL, Educational, Flashing, interactive |
| Battery | 3*1.5V "AA" battery (not include) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | Electronic Pets |
Instock
There are no reviews yet.