Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | #P2617 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON |
| Brand Name | round nose |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| suit for | newborn, infant, baby, infantly, toddle |
| Function | baby photo prop, newborn photography prop, shooting, fotografia |
| feature | stretch |
| Size | 30*160cm |
Instock
There are no reviews yet.