Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex, Unisex |
| Model Number | baby blanket winter |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Coral Fleece |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS, spring, summer, autumn and winter |
| baby blanket | in stock baby nap blanket |
| For ages | all ages |
| Size | 30X40'', 76X101CM |
| Classification | Cotton Quilt |
| Style | Plain |
| Name | Newborn baby fluffy blanket |
Instock
There are no reviews yet.