Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | ppYEZT203 |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Cartoon |
| Feature | memory |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Group | BABIES |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Name : | Cute Baby Bedding Latex Pillow |
| Used for : | Baby Pillows |
| Material: | Surface:Cotton Inner: Latex |
| Color : | 5 colors |
| Features : | Soft, Healthy |
| Shape : | Cute Bear |
| Pkg: | 1 pc |
| Seasons: | Four Seasons |
| Size: | About 30*50 cm |
Instock
There are no reviews yet.