Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Newborn/Baby |
| Pattern Type | Solid |
| Material | wool, 100%WOOL |
| Age Range | 0-6m |
| Origin | Mainland China |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Group | BABIES |
| Color | customized |
| size | 55cm |
Instock
There are no reviews yet.