Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | KB003 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber, 70%bamboo +30% cotton |
| Brand Name | Elinfant |
| Age Range | 1-3Y |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Baby Swaddle Blanket |
| Size | 120x110cm |
| Layer | 2 Layers |
| Color | Print & Solid |
| Dropshipping | yes |
| Wholesale | yes |
| Feature | Soft, Skin-friendly |
| Function | Most Daily Life |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.