Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 8 cm |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby blanket |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Coral Fleece |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Cartoon | Elephant air conditioner quilt |
| Baby blanket | Dual use |
Instock
There are no reviews yet.