Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Posing Pillow |
| Special Features | Shaping Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Round |
| Feature | Massage |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Grade A |
| Filling | Foam |
| Material | Cotton / Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 0-6m |
Instock
There are no reviews yet.