Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.228 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex, Unisex |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | PENTAGRAM |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Polyester / Cotton, Peach skin |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Hunan |
| Age Range | 1-3Y, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES, Babies |
| Season | FOUR SEASONS |
| Filler | polyester fiber |
| Pillow core fabric | polyester cotton |
| Applicable objects | Infancy (1-3 years old) |
| Pillow shape | U shape |
| Style | Modern Minimalism |
| Scene | Indoor |
| Name | Head Up Training Pillow |
Instock
There are no reviews yet.