Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Barcode | No |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Warning | keep away from fire |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | Electronic Game/ |
| Model Number | electric pet |
| Material | Plastic |
| Animals | BIRDS |
| Features | Battery Operated, Educational, Mini |
| Battery | LR44 |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Item Type | Electronic Pets |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Dimensions | 5cm*10.5cm |
| feature1 | Nostalgic toy |
| feature2 | Game Machine |
Instock
There are no reviews yet.