Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 28 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Animals | Dogs |
| Features | Battery Operated, REMOTE CONTROL, Educational |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
| Special Features | Remote controlled |
| Toy Type | Interactive Game Doll |
| Applicable Age Group | 3 Years Old (exclusive) – 6 Years Old (inclusive) |
| Battery Properties | Rechargeable Battery |
| Rechargeable Battery | Lithium Battery-Other Series |
| Power Mode | USB Charging |
| Operating Voltage | ≤36V |
| Item ID | BQ54097 |
Instock
There are no reviews yet.