Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 130g |
| Item Length | 20cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 15cm |
| Closure Type | No Zipper |
| Item Type | baby backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | L240137 |
| Material Composition | Polyester |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Girls plush shoulder bag | Plush backpack |
| Girls plush shoulder bag 1 | Duffy Bear Backpack |
| Girls plush shoulder bag 2 | Stellalou backpack |
| Girls plush shoulder bag 3 | Disney Plush Backpack |
| Girls plush shoulder bag 4 | Plush shoulder bag |
| Girls plush shoulder bag 5 | Plush crossbody bag |
| Girls plush shoulder bag 6 | Girl's shoulder bag |
| Girls plush shoulder bag 7 | Girl's backpack |
| Girls plush shoulder bag 8 | Girl's plush backpack |
| Girls plush shoulder bag 9 | Cartoon backpack |
| Girls plush shoulder bag 10 | Girl's birthday gift |
| Girls plush shoulder bag 11 | Christmas gifts |
Instock
There are no reviews yet.