Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 900g |
| Item Length | 33cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 26cm |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | baby backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Letter |
| Model Number | L241021 |
| Material Composition | Fabric+PU Leather |
| Brand Name | Disney |
| Age Range | 14+ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Mickey shoulder bag | Embroidery bag |
| Mickey shoulder bag 1 | High end bag |
| Mickey shoulder bag 2 | Disney Package |
| Mickey shoulder bag 3 | Disney backpack |
| Mickey shoulder bag 4 | Ladies' shoulder bag |
| Mickey shoulder bag 5 | Ladies handbag |
| Mickey shoulder bag 6 | Brand backpack |
| Mickey shoulder bag 7 | Brand handbag |
| Mickey shoulder bag 8 | Brand shoulder bag |
| Mickey shoulder bag 9 | birthday present |
| Mickey shoulder bag 10 | Christmas Gift |
| Mickey shoulder bag 11 | Large capacity backpack |
| Mickey shoulder bag 12 | Large capacity shoulder bag |
Instock
There are no reviews yet.