Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 14 × 36 cm |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.7kg |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 36cm |
| Model Number | 10016 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY |
Instock
There are no reviews yet.