Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 21 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommend Age | MATERNITY |
| Features | Educational, electronic |
| Certification | CE |
| Thickness | 1-1.5cm |
| With Rack for Game blanket or Not | No |
| Type | Split Joint |
| Gender | Male |
| Material | Eco-Friendly board |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.