Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 23cm |
| Item Weight | 250g |
| Item Length | 26cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 11cm |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | baby backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | L241017 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Brand Name | Disney |
| Age Range | 7-13Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| LinaBell backpack | LinaBell bag |
| LinaBell backpack 1 | LinaBell Shoulder Bag |
| LinaBell backpack 2 | LinaBell handbag |
| LinaBell backpack 3 | LinaBell |
| LinaBell backpack 4 | Cartoon LinaBell |
| LinaBell backpack 5 | Disney Shoulder Bag |
| LinaBell backpack 6 | Ladies' shoulder bag |
| LinaBell backpack 7 | Ladies handbag |
| LinaBell backpack 8 | The single shoulder bag |
| LinaBell backpack 9 | handbag |
| LinaBell backpack 10 | Plush shoulder bag |
| LinaBell backpack 11 | Plush handbag |
| LinaBell backpack 12 | birthday present |
| LinaBell backpack 13 | Christmas Gift |
| LinaBell backpack 14 | Girlfriend's Gift |
Instock
There are no reviews yet.