Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.656 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 21 × 17 cm |
| Model Number | 6630/6631 |
| Carriers Type | Front Carry, Horizontal, Front Facing, Face-to-Face, Back Carry, Side Carry |
| Pattern Type | Solid |
| Load Bearing | 20kg |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Type | Backpacks & Carriers |
Instock
There are no reviews yet.