Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | girls |
| Item Width | 4cminch |
| Item Weight | 0.22kg |
| Item Length | 18cminch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 10cminch |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Main Material | PU |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | girl Baby handbag |
| Material Composition | polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-13Y |
Instock
There are no reviews yet.