Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | European and American style |
| Gender | girls |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 350g |
| Item Length | 21cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 18cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Diamond lattice |
| Model Number | L241205 |
| Material Composition | Polyester |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 14+ |
| Diamond Lattice Bag | Black shoulder bag |
| Diamond Lattice Bag 1 | Black Handbag |
| Diamond Lattice Bag 2 | Disney Shoulder Bag |
| Diamond Lattice Bag 3 | Disney handbag |
| Diamond Lattice Bag 4 | Cosmetic Bag |
| Diamond Lattice Bag 5 | Mickey |
| Diamond Lattice Bag 6 | Mickey Mouse |
| Diamond Lattice Bag 7 | Advanced backpack |
| Diamond Lattice Bag 8 | Premium handbag |
| Diamond Lattice Bag 9 | Fashion shoulder bag |
| Diamond Lattice Bag 10 | birthday present |
| Diamond Lattice Bag 11 | Christmas Gift |
Instock
There are no reviews yet.