Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Item Width | 5.12inch |
| Item Weight | 0.20kg |
| Item Length | 12.4inch |
| Item Height | 9.05inch |
| Model Number | 8039 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | (20cm<Max Length<30cm), 12.4 x 5.12 x 9.05 Inch (W x D x H) |
| Closure Type | zipper |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Fiber | Jacquard Nylon |
| Lining | 210D Nylon |
Instock
There are no reviews yet.