Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.63kg |
| Item Length | 26cm |
| Item Height | 42cm |
| Model Number | stroller bag organizer |
| Pattern Type | |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Style | Backpack |
| Main Material | Others |
| Brand Name | LEQUEEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| mommy bag | Bag mommy bag |
| Diaper bag backpack | baby changing bag |
| Diaper backpack | Maternity bag for baby |
| bags for woman | diaper bags |
| baby changing backpack | diaper bag waterproof |
| original brand bags | Women's bags |
Instock
There are no reviews yet.