Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 28 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.76kg |
| Item Length | 28cm |
| Item Height | 40cm |
| Model Number | FA1115 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY |
Instock
There are no reviews yet.