Instock
| Weight | 0.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | dinosaur toddler belt |
| Load Bearing | 15kg |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON, 100% cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Harnesses & Leashes |
| Age Range | 7-12m, 13-24m |
| Suitable age | 7-24 months baby |
| Shoulder straps | 25-55CM |
| Bust | 48-68CM |
| Feature1 | For daddy baby for kids outdoor travel hands free children strap |
| Feature2 | Baby Learning Belt, dinosaur toddler belt for boys girls |
| Feature3 | Fashion Baby Learns To Walk The Crash Helmet |
| Feature4 | Summer toddler baby items girls |
| Feature5 | Walking Crawling Baby Cotton Infant Toddler Safety Harnesses & Leashes |
| Feature6 | Cotton Soft Adjustable Kids Protection For Baby Boy Girl |
| Feature7 | Baby Accessories Protective Play Harnesses Beanie Baby Walk |
| Color | PINK, GREY, DARK BLUE |
| Dropship/Wholesale | Support(2pcs get 3%off) |
Instock
There are no reviews yet.