Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 23cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 18cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Model Number | women bag |
| Material Composition | pu |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 12+y |
| Luggage trend style | Bucket bag |
| Type of outer bag | Open pocket |
| texture of material | PVC |
| Number of shoulder straps | Single root |
| hardness | Medium to soft |
| Bag shape | Bucket type |
| Opening mode | Zipper |
| Package internal structure | Zipper pocket, ID bag |
| style | Street trend |
| Is there an interlayer | Have |
Instock
There are no reviews yet.