Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 2 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Large(Max Length>50cm) |
| Closure Type | Others |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Leather |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.