Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.832 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 8 cm |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 0.85kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 36cm |
| Model Number | Diaper bag |
| Pattern Type | Solid |
| Size | others |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Others |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
Instock
There are no reviews yet.