Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Model Number | 6608 |
| Carriers Type | Front Carry, Horizontal, Front Facing, Face-to-Face, Back Carry, Side Carry |
| Pattern Type | Solid |
| Load Bearing | 20kg |
| Material | COTTON |
| Brand Name | AIEBAO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Type | Backpacks & Carriers |
| Age | 3-36 Months |
Instock
There are no reviews yet.