Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.365 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 23 × 6 cm |
| Size | Small (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | hasp |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
Instock
There are no reviews yet.