Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Mommy Bag |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Messenger Bags, Korean version |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Lining texture | Polyester |
| Product Category | Mommy bag |
| Processing method | Doft surface |
| Trendy styles of luggage | Messenger bag |
| Type of outer bag | Three-dimensional bag |
| Material | Nylon |
| Waterproofing | Water repellent |
| Applicable scenario | Leisure travel |
| Function | Ultra-light, milk storage |
| Bag shape | Horizontal square |
| Opening method | Zipper |
| Package internal structure | Bottle bag |
| Capacity | Below 20L |
Instock
There are no reviews yet.