Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Large(Max Length>50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack, Leisure |
| Main Material | Others |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Texture of material | Oxford |
| Luggage trend style | Backpack |
| Product category | Mummy Bag |
| Lining texture | Terylene |
| Capacity | 36-55L |
Instock
There are no reviews yet.