Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.558 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 700g |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 37cm |
| Model Number | 8038 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | synthetic fiber |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.