Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Mummy Bag |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack, Urban simplicity |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Accommodates computer size | 15 inches |
| Applicable gender | Unisex/Unisex |
| Function | Breathable |
| material | Oxford cloth |
| Capacity | 20-35L |
Instock
There are no reviews yet.