Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | Four Seasons Bear Toddler Belt |
| Load Bearing | 15kg |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, 100% cotton + mesh |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Harnesses & Leashes |
| Age Range | 7-12m, 13-24m |
| Suitable age | 7-24 months baby |
| Shoulder straps | 25-55CM |
| Bust | 48-68CM |
| Feature1 | Harnesses & Leashes |
| Feature2 | Baby Learning Belt |
| Feature3 | Baby Learns To Walk The Crash Helmet |
| Feature4 | summer toddler baby items girls |
| Feature5 | Walking Crawling Baby Cotton Infant Toddler Safety Harnesses & Leashes |
| Feature6 | Cotton Soft Adjustable Kids Protection For Baby Boy Girl |
| Feature7 | Baby Accessories Protective Play Harnesses Beanie Baby Walk |
| Color | PINK, GREEN, BLUE |
| Dropship/Wholesale | Support(2pcs get 5%off) |
Instock
There are no reviews yet.