Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 30cm |
| Model Number | 004 |
| Pattern Type | Striped |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Tote Bag |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | aboutbaby |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Diaper Bag | Bag |
| tote bag | Newborn Nappy Bag with Changing Pad |
Instock
There are no reviews yet.