Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Item Width | 24cm |
| Item Weight | 0.52kg |
| Item Length | 48cm |
| Item Height | 28cm |
| Model Number | mommy bag |
| Pattern Type | |
| Size | Large(Max Length>50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | OIMG |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Maternity Bag for Baby | Mommy Bag |
| Maternity Packs | Luggage Bag |
| Maternal bag | Travel Tote |
Instock
There are no reviews yet.